fbpx

Vakar diena — istorija.
Rytojus — paslaptis.
O šiandiena — dovana.

Šiuos žodžius pasakė komiksų kūrėjas. Arba JAV pirmoji ledi… O gal abu?

Jei atvirai, galbūt niekada nesužinosime tiesos. Tačiau mintis verta dėmesio. Žinoma, mintis be veiksmų — tai tik žodžiai, o tušti žodžiai mums ne prie širdies.

Todėl sukūrėme erdvę, kurioje galėtumėte kasdieną mėgautis savo dovana. Sustojusia akimirka. Užsitęsusiu sapnu. Įkvėpimu ir iškvėpimu, čia ir dabar.

Tai jūsų namai prie jūros. Tie, apie kuriuos svajojote. Dėl kurių dirbote. Kuriuos žadėjote.

Vieninteliai tokie. Dovana, kaip ir šiandiena.

Šis vėlyvojo modernizmo gintaras išsiskiria įsimintina architektūra ir visiems būstams individualiai sukurtais ir suprojektuotais interjerais. Nepamirškime ir banguotų balkonų bei terasų ant stogo. Kai kurių plotas siekia daugiau nei dviejų kambarių buto — net 77 kv.m.

Projekte vos 23 poilsio paskirties apartamentai. Visi – kruopščiai nugludinti „boutique“ stiliaus, nuo 2 iki 4 kambarių, būstai. Kai kurie gali pasigirti įspūdingomis 5 metrų aukščio lubomis. Kiti — privačiu įėjimu. Didingiausi iš jų — viršutinio aukšto „penthouse’ai“ — laukia ambicingiausių šeimininkų.

Nors kaiminystė draugiška ir svetinga, pastato teritoriją juosiantis aktyvių vaizdų kamerų laukas prisidės prie ramaus nakties miego.

Įsivaizduokite…

Žengiate pro paradines duris. Jus pasitinka ištaigingas holas, apgaubtas švelnios šviesos. Pakeliate galvą į lubas, kybančias 7 metrų aukštyje: tai vidudienio spinduliai tingiai krinta pro stoglangius.

Gyvenate pastate, neturinčiame lygių visame pajūryje. Jo kūrėjai — Palangos miesto panoramai nusipelnę architektai, apdovanoti aukščiausiomis garbėmis.

Gyvenate namuose, kurių unikaliu interjeru pasirūpino vieni geriausių interjero specialistų Lietuvoje.

Atraskite apartamentus

Rinktis

Karolis Aidulis

"Pastato sienose pajutau vis dar gyvą istoriją, ryžtą ir ambiciją.

Žinojau, jog darbo laukia daug, tačiau jutau, kad verta. Vis dėl to jei suburta profesionalų komanda nebūtų patikėjus mano vizija, kažin, ar būčiau pradėjęs. Komandos užsidegimas privertė galutinai patikėti savimi ir žengti pirmyn."

Agnė Stanikūnaitė

"Projektui sukūriau specialią interjerų koncepciją, kuri pritaikyta pajūrio namams ir žmogui, kuris nesivaiko madų ir turi susiformavusį skonį.

Tai subtilūs, bet daug pasakantys 3 interjero stiliai. Kuriant juos, į erdves žiūrėjau architektūriškai, siekiau, kad erdvė kalbėtų pati už save ir pilnam išpildymui reikėtų tik kelių, atsakingai parinktų baldų. "

Augustė Šiupinytė

"Vienis. Vientisumas. Visuma.

Vertinu dizainą, kurio vertės nereikia įrodyti, nes viskas jaučiama savaime: ramybė, komfortas, jūra... Todėl ir interjeruose naudojamas netašytas medis, natūralus akmuo - tai, kas tikra. Čia neatsitiktinai rasite ir realių šeimų gyvenimo akimirkas. Vertinu ritualus ir tradicijas, kurie artina žmones, kurie sukuria gyvą gyvenimą. Tikiu, jog tame ir slypi laimė."

Susitikime prie jūros.
Kada, jei ne dabar?

Gaukite pasiūlymą

    Žinutė sėkmingai išsiųsta


    Vardas

    El. pašto adresas

    Telefono numeris

    Siųsti